Na deze training ken je
Bedoeld voor
Contractmanagers die vanuit hun eigen rol en expertise betrokken zijn bij aanbestedingen, bijvoorbeeld als lid van een projectteam voor een (Europese) aanbesteding.
De training is gericht op zowel reguliere overheden als Speciale Sector organisaties. Speciale sector organisaties zijn organisaties in de branches elektriciteit, gas en warmte; drinkwatervoorziening; openbaar vervoer over land; (lucht)havens. Voor hen gelden soms net iets andere regels. In de training komen de verschillen aan de orde.
De training is ook geschikt voor anderen die meer willen weten van de aanbestedingswetgeving.
Voorkennis
Deze training gaat uit van HBO denk- en werkniveau. Een specifieke vooropleiding is niet benodigd.
Duur
Twee dagen met een week ertussen. De tijden zijn van 9.30 tot 17.00 uur.
Materiaal
Het digitale cursusmateriaal bestaat uit de presentaties, verrijkt met links naar wet- en regelgeving, rechtspraak en lezenswaardige artikelen.
Werkvormen
In de training wordt theorie afgewisseld met praktijkvoorbeelden, oefeningen en reflectie op je eigen situatie.
Gespecialiseerde trainer
De training wordt gegeven door mr. Femke Rasenberg. Haar specialisaties zijn: aanbesteden, aanbestedingswet, BAO, BASS, private aanbestedingen, vastgoed, bouwrecht, DNR, UAV, gebieds- en projectontwikkeling, Europees recht, zorg, onderwijs en scholen, maatschappelijk vastgoed, woningcorporaties, Wira, tenderen, inkopen.
Programma
Kosten
De prijs bedraagt € 1.525,- exclusief 21% btw.
Dit bedrag is inclusief de kosten voor het cursusmateriaal.